Tika vjen me ekspozimin e nates, tregon gjoksin dhe të pasmet

Tika vjen me ekspozimin e nates, tregon gjoksin dhe të pasmet

Modelja shqiptare që jeton në SHBA ka treguar edhe njëherë sa seksi është

Tika Camaj po vazhdon ti tregoj linjat e saj dhe kësaj here ajo vjen me disa foto tepër seksi.

Derisa ajo është duke modeluar për firma të njohura në New York, ajo nuk ka harruar që të dal dhe të argëtohet nëpër klube të natës.

Ndryshe modelja sonte e ka pasur ditëlindjen dhe për këtë ajo është përkujdesur të duket tepër seksi.

Nw fotot e fundit ka ekspozuar të pasmet por pas nuk e ka lënë as gjoksin e saj seksi.

“Sezoni i peshores. Zgjidhni foton e preferuar”, ka shkruar Tika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *