Tayna dhe Dafina u shkundën, u tundën para publikut, komentuesit/ Jeni të degjeneruara

Tayna dhe Dafina u shkundën, u tundën para publikut, komentuesit/ Jeni të degjeneruara

Tayna dhe Dafina publikuan bashkëpunimin e tyre ‘Bye bye’.

Këngën dy ‘artistet’ e sollën ne bashkëpunim ku u shfaqen tejet provokuese me veshjet e tyre, shkruan GazetaBlic.Por ,Tayna dhe Dafina nuk i perfunduan provokimet në videoklip, ato po i vazhdojnë edhe në koncertet e tyre.Në një video të publikuar në Instagram, shihen duke i dridhur të pasmet para syve të publikut me veshje të shkurt ku iu shihen pjesët intime. Ato kanë marrë komente të shumta nga ndjekësit ku më shumë ishin negative duke e konsideruar këtë gjest të tyre si degjenerim.

Shikoni videon më poshtë:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *