Një vajzë simpatike si Zara

Një vajzë simpatike si Zara

Ajo po vazhdon që ta jetojë jetën në Amerikë me familjen e saj pas ndarjes nga Adam Collard

Zara McDermott ka vazhduar që ti mabjt fansat të informuar për udhëtimet e saj derisa që në mëngjesin e së martës ka postuar foto të nxehta në faqen e saj të Instagramin.

Bukuroshja e Love Island (22), ka pozuar në bikine ngjura të ndryshme në një fotosesion që e bën atë të duket një vajzë seksi dhe simpatike, shkruan GazetaExpress.

Me flokët e saj voluminoze, ylli ka pozuar afër palmave duke shkëlqyer në rrezet e diellit.

“Ju vini këtu shpesh?”, ka shkruar ajo bri fotografisë. Kurse Zara nuk është ndarë e kënaqur me postimin e një foto dhe ka postuar disa sish.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *