Modelja shqiptare lë nam në plazh, skena të turpshme me të dashurin (FOTO)

Modelja shqiptare lë nam në plazh, skena të turpshme me të dashurin (FOTO)

Tika Camaj është një ndër modelet shqiptare që vazhdon të bëjë karrierë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Dy vite më parë kishte konfirmuar se ka kurorëzuar lidhjen me fejesë me David Silvermanit.

Megjithëse martesa mes tyre nuk duket në horizont, bukuroshja dhe amerikani vazhdimisht të shijojnë çdo moment të jetës.

Çifti tashmë ka nisur që pushimet verore dhe po shijojnë plazhet e shteteve evropiane, ku së fundi janë ndalur në Capri të Italisë.

“Me dashuri nga Capri. Më ndiqni në rrjet”, ka shkruar bukuroshja ndër të tjerash në llogarinë personale në Instagram.

Ndryshe, Camaj kohët e fundit ka marrë pjesë në “Javën e Modës në Miami” teksa ka parakaluar në pistën e modës.

Voir cette publication sur Instagram

With love from Capri #files ❤️ @followmenetwork

Une publication partagée par Tika Camaj (@tikacamaj) le

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *