LAJM I KEQ PËR GRANIT XHAKËN

LAJM I KEQ PËR GRANIT XHAKËN

Premier League njihet si kampionati më i bukur në botë, kjo për shkak të nivelit të lartë që zhvillohet futbolli.

Përveç futbollit, fansat në Angli janë nga më kritikët ndaj ekipeve të tyre dhe lojtarëve të skuadrësmë shumë në www.realiteti24.info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *