Ja me çka e mban shpirtin Morena Taraku

Ja me çka e mban shpirtin Morena Taraku

Morena Taraku mund të thuhet se mund ta kërkojë shtetësinë turke

Modelja dhe këngëtarja kosovare ka kohë që nuk rri fare në Kosovë dhe vazhdimisht poston fotografi nga Stambolli.

E tillë duket edhe në fotot e fundit, shkruan GazetaExpress.

Por, kësaj here ajo ka vendosur për të na treguar dietën e saj.

E në pjatën e Morenës ka vetëm pak Kiwi, banane, djathë, portokaj, etj.

Kështu duket se ajo e mban shpirtin e saj vetëm dhe vetëm të mos shtojë peshë më shumë se duhet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *