El Cheka i dëshpëruar me Ziadin Selën?! (FOTO)

El Cheka i dëshpëruar me Ziadin Selën?! (FOTO)

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela e ka pranuar ftesën e kryeministrit dhe krytarit të LSDM-së, Zoran Zaev për të marrë pjesë në takimin e liderëve të premten.
I menjëhershëm ka qenë reagimi i El Chekës, i cili gati dy javë që kërkon përgjigje nga Ziadin Sela dhe BIlall Kasami për të marrur pjesë në protestën e organizuar në Shkup më 26 korrik para qeverisë të cilët ende nuk iu kanë përgjigjur kësaj ftesë.

El Çeka ka shkruar kështu në profilin e tij në facebook: Ftesës së Zaevit ju përgjigjët, të shikojm a do i përgjigjeni ftesës së shqiptarve për pjesmarrje në protest!
Qëllimi protestës: Hetim Ndërkombtar, të hetohen të gjitha rastet që jan bër kundër shqiptarve, të zbardhen vrasjet, të lirohen të pafajshmit, të dënohen fajtorët, kush e ndjen veten shqiptar besoj se do të ndodhet aty!
#përTëDrejtatTona🇦🇱

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *