Bëhen bashkë Franceska Jace dhe Kejvina Kthella, ‘dridhin’ Instagramin

Bëhen bashkë Franceska Jace dhe Kejvina Kthella, ‘dridhin’ Instagramin

Dy modelet e njohura shqiptare, Franceska Jace dhe Kejvina Kthella njihen si mikesha shumë të mira.

Shpeshherë ato dyja shihen bashkë.

Në rrjetet sociale ato postojnë fotografi provokative që marrin vëmendjen e shtypit rozë.

Kështu ka ndodhur edhe me fotografinë e fundit që ato dyja e kanë postuar. Franceska dhe Kejvina së bashku shihen në bikini duke vënë në pah format super seksi.

Kejvina tregon të pasmet bombastike duke mos i lënë asgjë imagjinatës.

Përveç modelimit, Kejvina po ashtu njihet si prezantuese televizive. Ajo ka paralajmëruar që së shpejti do të sjellë një projekt të madh televiziv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *